به نام خدا

پيشنهادات نرم‌افزار اينترنتي «دريافت پرسش» و «ارسال پاسخ»

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
پس از ذكر سه مطلب به عنوان مقدمه در تحليل واقعيت موجود، خصوصيات نرم‌افزار مورد نياز در هفت عنوان بيان شده است. پنج پيشنهاد ارائه شده كه در انتهاي طرح نيز زمان و ابزار انجام پروژه اعلام گرديده است.
اولين چيزي است كه براي نرم‌افزار SMStrend نوشتم. فضاسازي مي‌كند براي تمام فرضياتي كه مي‌توان در پيش گرفت. از كم‌ترين هزينه و امكانات تا بيشترين. انتخاب بر عهده كارفرما گذاشته شده است. در نهايت بالاترين امكانات به جمع‌بندي رسيد و استفاده از معماري سرويس‌گرا را دستور كار قرار دادم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۴۰ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:
ياد اينم بخيرچهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1267با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN