به نام خدا

ساختار بانك اطلاعات سامانه مديريت پيامك پويا

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: تابستان ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
بانك اطلاعات شش وِب‌سرويس مستقل را نمايش مي‌دهد با لحاظ ارتباطات ميان آن‌ها كه از طريق سرويس‌ها برقرار مي‌شود. شش سرويس شامل: مديريت كاربران (Passport)، دفتر تلفن (PhoneBook)، گردش كار (Workflow)، ثبت سرويس (Service)، پيامك‌ها (SMS) و درخت موضوعات (TreeMaker).
همان پروژه كذايي است كه خواستم SOA كار كنم كه نشد و گرفتاري نگذاشت و پيش‌پرداخت را پس از طراحي ديتابيس و نوشتن بخشي از سرويس Passport بازپس دادم و كنار كشيدم. بانك اطلاعات هر سرويس مستقل از ديگران طراحي شد و دياگرام‌ها به تفكيك و جدا از هم. ولي در اين نمودار تمامي آن‌ها را با هم يكپارچه كردم كه معلوم باشد چي به چي است. ديگر آن شش‌تا دياگرام را نگذاشتم در سايت و با همين يكي از بقيه كفايت نمودم. پيچيده‌ترين سامانه همان Workflow است كه نبايد گول تعداد كم جداول آن را بخوريد. جداول كم است، ولي پيچيدگي طراحي ساختار ديتا و نرم‌افزار بسيار بالاست، چون ايستگاه‌هاي تصميم‌گيري دارد و شرطي و اين خيلي دشوار است. توضيح هر سرويس و متدهاي آن‌ها در سندي ديگر ثبت شده كه آن را نيز بر سايت مي‌گذارم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۷۱ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1267با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN